Vill du komma i kontakt med oss? 

Här finns kontaktuppgifter till oss som jobbar på Ekeblad Bostad.

Intresseanmälning till något av våra bostadsprojekt sker på respektive projekthemsida.               

Staffan Hagström

VD/Partner

0733401145

staffan.hagstrom@ekebladbostad.se

Ann Westman

Ekonomi/Partner

0736997774

ann.westman@ekebladbostad.se

Henrik Ekeblad 

Affärsutvecklare/Partner

0733860515

henrik.ekeblad@ekebladbostad.se

Emil Lundin

Arkitekt/Partner

0735437107

emil.lundin@ekebladbostad.se

Lovisa Stadig Roswall

Arkitekt

0762368999

lovisa.stadigroswall@ekebladbostad.se

Jessica Pleijel 

Arkitekt

0734247188

jessica.pleijel@ekebladbostad.se

Ina Sjaavaag

Marknadsansvarig

0709648862

ina.sjaavaag@ekebladbostad.se

Jonas Zachrisson

Projektledare/Partner

0735151020

jonas.zachrisson@ekebladbostad.se

Mia Thorén

Projektledare

0706452492

mia.thoren@ekebladbostad.se

Johan Martinelle

Projektledare/Partner

0733590880

johan.martinelle@ekebladbostad.se

Peter Martti

Projektledare/Partner

0703861276

peter.martti@ekebladbostad.se

Sebastian Ahlström

Projektledare/Partner

0722208197

sebastian.ahlstrom@ekebladbostad.se

Martin Everbring

Projektledare

0702332271

martin.everbring@ekebladbostad.se

Josefine Thunmarker

Projektledare

0737514923

josefine.thunmarker@ekebladbostad.se

Helen Anckar

Ekonomi

0730438327

helen.anckar@ekebladbostad.se

Fanny Alvermalm

Praktikant – grafisk designer

 

fanny.alvermalm@ekebladbostad.se

Vill du jobba hos oss? 

Hos oss arbetar arkitekter, projektledare, ekonomistöd, affärsutvecklare och marknadsförare tätt tillsammans. 
Arbetet är många gånger självständigt men
resultaten är gemensamma. 
 
Vill du jobba hos oss?

Kontakta oss