Vill du komma i kontakt med oss? 

Här finns kontaktuppgifter till oss som jobbar på Ekeblad Bostad.

Intresseanmälning till något av våra bostadsprojekt sker på respektive projekthemsida.               

Staffan Hagström

VD/Partner

0733401145

staffan.hagstrom@ekebladbostad.se

Ann Westman

Ekonomi/Partner

0736997774

ann.westman@ekebladbostad.se

Henrik Ekeblad 

Affärsutvecklare/Partner

0733860515

henrik.ekeblad@ekebladbostad.se

Emil Lundin

Arkitekt/Partner

0735437107

emil.lundin@ekebladbostad.se

Lovisa Stadig Roswall

Arkitekt

0762368999

lovisa.stadigroswall@ekebladbostad.se

Jessica Pleijel 

Arkitekt

0734247188

jessica.pleijel@ekebladbostad.se

Ina Sjaavaag

Marknadsansvarig

0709648862

ina.sjaavaag@ekebladbostad.se

Jonas Zachrisson

Projektledare/Partner

0735151020

jonas.zachrisson@ekebladbostad.se

Mia Thorén

Projektledare

0706452492

mia.thoren@ekebladbostad.se

Johan Martinelle

Projektledare/Partner

0733590880

johan.martinelle@ekebladbostad.se

Peter Martti

Projektledare/Partner

0703861276

peter.martti@ekebladbostad.se

Josefine Thunmarker

Projektledare

0737514923

josefine.thunmarker@ekebladbostad.se

Martin Everbring

Projektledare

0702332271

martin.everbring@ekebladbostad.se

Sebastian Ahlström

Projektledare/Partner

0722208197

sebastian.ahlstrom@ekebladbostad.se

Karriär

Att arbeta hos oss

Hos oss arbetar arkitekter, projektledare, ekonomistöd, affärsutvecklare och marknadsförare tätt tillsammans. Det nära samarbetet ger en ökad förståelse för de olika disciplinerna och tillsammans är vi ett starkt team som kan se helheten i våra projekt. Viljan till förbättringar och en genuin önskan om att nästa projekt ska bli än bättre det förra genomsyrar allt vi gör. Engagemang i projekt, kunder och människor tror vi gör både jobbet roligare och bolaget bättre.

Som medarbetare hos oss både får man och förväntas man att ta stort ansvar. Samtidigt hjälper vi varandra när någon behöver stöd eller avlastning. Arbetet är många gånger självständigt men resultaten är gemensamma. På samma sätt som långsiktig lönsamhet är viktigt för oss, är vi övertygande om att långsiktig hälsa är en framgångsfaktor, såväl för individen som för arbetet. Vi uppmuntrar till träning och rörelse och genomför aldrig en konferens utan pulshöjande aktiviteter!

Vi befinner oss i en expansiv fas och söker med jämna mellanrum fler medarbetare. Vi använder extern professionell hjälp vid rekrytering och annonserar ut lediga tjänster på vår LinkedIn-sida. Följ oss därför gärna på LinkedIn för att ta del av lediga tjänster och allt annat som händer i bolaget.

Läs mer om Ekeblad Bostad

Kontakta oss